Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

Дата: 15.03.2019 10:21
Кількість переглядів: 471

Фото без описуВсеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю в України» та МБО «Німецько-українська партнерська мережа» за підтримки організації «Професійне консультування по робочим проектам і проектам розвитку підприємств людей з інвалідністю» (FAF) запрошують керівників підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю прийняти участь у проекті щодо посилення конкурентоспроможності підприємств громадських об’єднань осіб з інвалідністю.

        Проект орієнтований на фахівців і керівників соціальних підприємств організацій осіб з інвалідністю.

        За даними анкетування будуть обрані 12 підприємств, які стануть учасниками проекту. Для фахівців цих підприємств будуть проведені бізнес-тренінги, адаптовані до їхніх потреб і ситуації, а також індивідуальне консультування із залученням профільних українських фахівців та представників FAF.

        Метою цих заходів є підвищення конкурентоспроможності підприємств в складних економічних умовах, забезпечення зайнятості для людей з інвалідністю та створення додаткових робочих місць.

        Проект реалізується за участю Міжнародного освітнього центру Дортмунд, Німеччина та за фінансової підтримки фонду Aktion Mensch. Німеччина.

        Для участі у проекті необхідно заповнити анкету за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdp-oJrsfyBlQelFtNr-dltvAWMPiPjs2nbtC3BfM7ShO8FDw/viewform.

Контактна особа: Вікторія Назаренко v.n.nazarenko@ukr.net.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора