Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради інформує підприємців про навчання в Академії краудфандингу

Дата: 15.03.2019 14:19
Кількість переглядів: 519

Фото без описуПрограма розвитку ООН в Україні та CookEd agency розпочинають набір підприємців та стартаперів із Донеччини та Луганщини до Академії краудфандингу 2019. Ініціатива реалізується у рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу.

Провідні експерти з краудфандингу, копірайтингу, дизайну та соціальних медіа допоможуть підприємцям залучити необхідне фінансування для розвитку власної справи за допомогою онлайн-інструментів та інноваційних методик.

Для того, щоб стати учасником Академії краудфандингу, підприємці мають описати свою бізнес-ідею та пояснити, з якою метою і скільки коштів їм для цього необхідно залучити.

Академія краудфандингу це:

  • 4 дні живого навчання з провідними експертами-практиками;
  • онлайн-навчання та консультації;
  • супровід у створенні заявки на краудфандинг;
  • запуск кампанії зі збору коштів;
  • унікальний досвід та нові знайомства.

Учасники минулої Академії краудфандингу успішно залучили кошти та навіть знайшли іноземних інвесторів для своїх проектів. Серед прикладів запуску власної справи: наукова-квест гра «Таємна експедиція», WalQlike – екскурсії з загадками, «Традиційні килими Полтавщини», VoltyCo – виробництво електричних велосипедів.

Вимоги до учасників:

  • мати підприємство/справу/проект, що працює, або презентувати бізнес-ідею та план її втілення;
  • команда повинна бути щонайменше з 2 осіб, бажано з досвідом маркетингу чи комунікацій;
  • мати власний або партнерський ФОП;
  • готовність інвестувати час та зусилля в навчання в Академії та проведення власної кампанії. У період з березня по травень планується провести 4 дні офлайн-навчання, щотижневі годинні скайп-конференції та виконання тематичних завдань для підготовки кампанії, витрачаючи щонайменше 10 годин на тиждень на її проведення.

Дати навчання: 29-30 березня – Модуль 1 (місце проведення – Святогірськ, Донецька область); 13-14 квітня – Модуль 2 (місце проведення – Київ). Присутність на модулях обов’язкова.

Учасникам покривається проїзд, харчування та проживання.

Реєстрація заявок триває до 21 березня.

Залишити свою заявку можна за посиланням: https://bit.ly/2TCuw7b. Детальніше про захід: https://www.facebook.com/events/1314294515398103/.

 

 

    Перший заступник міського голови                                                       С.О. Павленко

 

 

Бондарчук С.В.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора