ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

Дата: 26.03.2019 16:39

22 березня 2019 року в Центрі надання адміністративних та соціальних послуг проведена експерта робоча зустріч з розвитку соціальних послуг згідно діяльності проекту «Впровадження моделі інтегрованих соціальних послуг в об’єднаних територіальних громадах та містах Східної України» з підвищення якості соціальних послуг згідно підписаного Меморандуму про наміри та взаємодію із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у рамках розбудови інтегрованої системи надання соціальних послуг. Під час засідання обговорили питання розвитку соціальних послуг в громаді та написання чорнового варіанту стратегічного плану з розвитку соціальних послуг для подальшого затвердження органами міського самоврядування.

На зустрічі були присутні:

• місцевий координатор проекту по Донецькій області Вадим Овчаренко;
  • місцевий експерт Міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитині» Дмитро Дерев’янко;
  •  начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Миколаївської міської ради Наталія Осипенко;
  • в.о. начальника відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради Людмила Бутко;
  • провідний спеціаліст служби у справах дітей Миколаївської міської ради Олена Грибенюк;
  • вчитель ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 4 м. Миколаївка Ганна Венгер;
  • вчитель ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Рай-Олександрівка Валерія Прийменко;
  • практичні психологи Анастасія Ткачова, Ірина Петренко, Олена Рагуцька.