19 березня 2019 року був проведений ІІ етап обласного конкурсу ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»

Дата: 28.03.2019 13:44

19 березня 2019 року на базі Миколаївського закладу загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ст. № 4 відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, з метою підтримки творчого потенціалу підростаючого покоління, виявлення вміння конкурсантів переконувати, впливати на аудиторію, продукувати тексти різного типу відповідно до призначення й умов риторичної діяльності, виховувати морально-етичні цінності оратора, почуття національної гідності й патріотизму був проведений ІІ етап обласного конкурсу ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив».

Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради висловлює  вдячність усім навчальним закладам, методичному кабінету за організацію та заохочення своїх вихованців до участі у конкурсі.

У ІІ етапі конкурсу ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив» взяли участь 21 учень громади, з числа учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Миколаївської міської ради.

За підсумками ІІ етапу конкурсу ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив», відповідно до набраних балів, учасники були нагороджені дипломами:

1. За зайняте І місце:

– Ніколаєва Марія, учениця 9 класу Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 3

1. За зайняте ІІ місце:

– Полінкін Ярослав, учень 9 класу Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 1

За зайняте ІІІ місце:

• Балобина Олександра, учениця 11 класу Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 1

Були оголошені подяки вчителям за якісну підготовку учнів – переможців:

• Зінченко Олександрі Іванівні (викладач української мови та літератури Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 1);
  • Бутовій Людмилі Вікторівні (викладач української мови та літератури Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 3).

фото конкурсу