Шановні співвласники (мешканці) багатоквартирних будинків м.Миколаївка!

Дата: 02.04.2019 10:22

На виконання вимог ст. 9 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» та ст. 14 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Вам необхідно  до 19.04.2019  провести збори мешканців будинку  та прийняти рішення про форму управління будинком або звернутись до виконавчого комітету Миколаївської міської ради із проханням призначити управителя.

За детальною інформацією можна звернутись до відділу комунальної власності, ЖКГ,транспорту, благоустрою та екології виконавчого комітету Миколаївської міської ради за адресою: м. Миколаївка, пл. Енергетиків, буд. 2/14, кабінет № 4 або за тел. 4-24-10.