Дата: 03.04.2019 14:02

Фото без опису27-29 березня 2019 р. відбувся тренінг  по Програмі  місцевого системного розвитку, яка виконується Фондом "Східна Європа" у партнерстві з ТОВ"Бломінфо-Юкрейн", громадською організацією"ДЕСПРО"та Київським економічним інститутом в рамках  проекту USAID "Підтримка аграрного і сільського розвитку". В тренінгу прийняла участь Жидкова Л.Ф. -спеціаліст відділу містобудування та архітектури.

Фото без описуУчасникам тренінгу були надані практичні навики роботи з геоінформаційними системами на прикладі програмного забезпечення   ArcGis.   Надана інформація щодо створення та роботи з адресним реєстром,  правила формування баз геоданих і класів просторових об`єктів. Учасників тренінгу навчили індетифікувати об`єкти картографічної основи та заносити відповідну інформацію в базу даних, на практиці  використовувати ArcGis для створення картографічної основи та аналізу даних  отриманих від розробників містобудівної та землевпорядної документації.