Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Слов’янське районне управління Держпродспоживслужби інформує

Дата: 04.04.2019 14:41
Кількість переглядів: 969

Фото без опису       Слов’янське районне управління Держпродспоживслужби інформує, що на виконання наказів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів № 922 від 09.11.2018 «Про створення реєстру ветеринарних документів», № 121 від 28 лютого 2019 «Про впровадження програмного продукту», з метою забезпечення єдиного підходу до видачі ветеринарних документів, та збереження інформації про видані ветеринарні документи, забезпечується на території Слов’янського району  впровадження в роботу програмного продукту «Єдиний державний реєстр ветеринарних документів» (далі – ЄДРВД) – з 01.04.2019.

      Видача ветеринарних документів на переміщення сільськогосподарських тварин, що утримуються у населення, буде здійснюватися при умові, що тварина ідентифікована та зареєстрована в Єдиному державному реєстрі тварин.

      Ідентифікацію тварин та видачу ветеринарних документів здійснюють фахівці ветеринарної медицини Слов’янської районної державної лікарні ветеринарної медицини, вул. Ринкова, 5 (телефон для довідки ( 3-61-34).

       


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора