Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Шановні мешканці Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 09.04.2019 08:07
Кількість переглядів: 456

Фото без описуДо виконавчого комітету Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області від місцевого населення надходять жалоби про факти численних порушень законодавства в сфері реалізації алкогольних напоїв без відповідної ліцензії, без застосування касового апарату (не видаються торгівельні чеки), без марок акцизного збору або підробленими марками акцизного збору, реалізація алкогольних напоїв неповнолітнім особам та військовослужбовцям. Також на території міста здійснюється реалізація алкогольних напоїв в розлив в неустановлених законом місцях.

           Таке не повинне відбуватися на території нашої громади. Такий стан речей не влаштовує ні виконавчий комітет Миколаївської міської ради ні місцеве населення. Порядок в громаді ми можемо навести тільки сумісними зусиллями проявивши наш громадський обов’язок перед своїми родинами, дітьми та онуками.  

           Такі порушення в сфері торгівлі підпадають під відповідальність згідно податкового кодексу України з накладенням штрафних санкцій, у відношенні підприємців які порушили податкове законодавство, або адміністративну та кримінальну відповідальність згідно законодавства.  

Щоб надати інформацію, про збут алкогольних напоїв без відповідної ліцензії, без застосування касового апарату (не видаються торгівельні чеки), без марок акцизного збору або підробленими акцизними марками, реалізація алкогольних напоїв неповнолітнім особам та військовослужбовцям, реалізація алкогольних напоїв в розлив в неустановлених законом місцях, до правоохоронних органів необхідна ваша допомога, а саме де, в яких торгових точках міста таке відбувається.

           По всім виявленим порушенням просимо надавати інформацію в письмовій формі, або за телефоном (06262) 4-24-56 до виконавчого комітету Миколаївської міської ради за адресом: м. Миколаївка, пл. Енергетиків, 2/14.

 

             Міський голова                                                                           О.М. Цикунова

 

 

        Павленко С.О

        Бондарчук С.В.  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора