Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

І знов на висоті…

Дата: 10.04.2019 10:20
Кількість переглядів: 573

3 квітня 2019 року у Краматорську в актовому залі Донбаської державної машинобудівної академії відбулося розширене засідання колегії управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації. У засіданні взяли участь керівники органів управління фізичною культурою та спортом, сім’ї та молоді міськвиконкомів, райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, керівники обласних організацій фізкультурно-спортивної спрямованості, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, центрів фізичного здоров’я населення та інші.

Одним з питань, які було розглянуто на порядку денному, було оголошення результатів зведеного рейтингу показників для проведення рейтингової оцінки діяльності органів управління фізичною культурою та спортом, сім'ї та молоді за 2018 рік.

За підсумками 2018 року  у зведеному рейтингу показників  серед  ОТГ   третє місце посіла Миколаївська міська  об’єднана територіальна громада та керівник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради Бутко Людмила Леонідівна!

Це результат спільної плідної роботи всієї спортивної громадськості Миколаївської міської ОТГ протягом минулого року, а саме: самовіддана праця закладів загальної середньої освіти Миколаївської міської ради, тренерів та працівників спортивно – оздоровчого комплексу «Енергетик», проведення на високому рівні спортивних турнірів з різних видів спорту, проведення та участь у спортивно-масових заходах, досягнення наших спортсменів в обласних та Всеукраїнських змаганнях,  підтримка Миколаївського міського голови Цикунової Олени Миколаївни, генерального директора ПАТ «Донбасенерго» Едуарда Бондаренко, а також, це щоденна робота працівників відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради.

Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради висловлює щиру вдячність за спільну співпрацю, своєчасність, оперативність, відповідальність при виконанні поставлених задач!

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора