"Відкритий освітній простір - нове суспільство"

Дата: 22.04.2019 08:25

Створення освітнього середовища - це безперервний процес пошуку нових відповідей на нові виклики життя. 16 квітня освітяни Миколаївської ОТГ брали участь у обласному форумі "Відкритий освітній простір - нове суспільство". Директор Рай-Олександрівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Гакало Н.В. представила досвід роботи у проекті eTwinningу, який  розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.  Задирака Я.В., вихователь-методист ЗДО №2"Ромашка", поділилася досвідом  роботи у локації: "Майстерність інклюзії: ми різні, але ми разом". Захід для усіх став джерелом позитивних вражень та колосального досвіду. Кожен присутній вкотре переконався, що вчитель – це не лише професія, а ще й покликання.