ІІІ регіональний фестиваль психологічних інновацій «Психофест інновацій»

Дата: 22.04.2019 08:27

17 квітня 2019 р. у Крамоторській українській гімназії, під гаслом «Є речі, які відрізняють мене від інших, і ті, які роблять мене таким, який я є» А. А. Мілн, відбувся фестиваль психологічних інновацій «Психофест інновацій», де практичні психологи Миколаївської міської ради: Петренко І.В., Рагуцька О.П., Федіна О.Ф., разом з інспектором відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради Ребрик А.В. мали змогу познайомитися з цікавими проективними тестами, методиками, пізнати свій внутрішній світ, усвідомити своє ставлення до життя. Практичний психолог ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 Петренко Ірина Вікторівна презентувала свій досвід роботи як тренер Фестивалю у напрямку «Цікава психодіагностика».

У напрямку «Workshop від майстра» тренери та гості Фестивалю мали можливість відвідати одну з п’яти локацій, на яких працювало 22 тренери, та опанувати нові техніки, прийоми, навички, для подальшого застосування  у своїй діяльності. В одному із напрямів, Рагуцька Олена Петрівна, практичний психолог ЗДО № 3 «Яблунька», поділилась власним досвідом у використанні арт-терапії в корекції та розвитку емоційної сфери дітей дошкільного віку.

Практичні психологи додому поверталися з «1000 +1 ідеєю» з новими планами на подальшу роботу!