Грошова компенсація на придбання житла для членів сімей загиблих (померлих) учасників Революції Гідності та учасників Революції Гідності, які отримали інвалідність

Дата: 01.05.2019 11:56

Фото без описуХТО МАЄ ПРАВО ОТРИМАТИ ВИПЛАТУ ГРОШОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ НА ПРИДБАННЯ ЖИТЛА?

Постанова Кабінету Міністрів України №206 від 20 лютого 2019 року

Дотримання законних прав деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності, а також членів їх сімей, на отримання грошової компенсації за належні отримані жилі приміщення, визначених у абзаці 14 пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (далі – Закон), для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, які стали особами з інвалідністю внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров'я, одержаних під час участі у Революції Гідності, визначених п. 10 частини другої ст. 7 Закону, та які потребують поліпшення житлових умов і перебувають на обліку за місцем проживання відповідно до Житлового кодексу Української РСР, відповідно до Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності, а також членів їх сімей, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2019 № 206.