На базі Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ст.№ 2 пройшов STEM фестиваль.

Дата: 07.05.2019 10:14

Що з себе представляє STEM- освіта?

Фото без описуДо школи завітало багато гостей: малеча з ЗДО, учні з педагогами з ЗЗСО, міський голова Олена Миколаївна Цикунова, в.о.начальника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Бутко Л.Л., вчитель інформатики Краматорського ЗЗСО  № 16 Андрій Лук'янов.

Наші діти не просто знайомляться з новими напрямами розвитку точних наук й інженерії, а вчаться реалізувати вивчене на практиці. За STEM дитина отримує набагато більше автономії, що вчить її бути самостійною, приймати власні рішення та брати за них відповідальність. Дякуємо педагогам Миколаївського ЗЗСО І-ІІІст. 2 за чудовий захід .