Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Семінар – практикум «Сучасний творчий підхід з використанням інноваційних      освітньо -  корекційних технологій у роботі   вчителя - логопеда  з дітьми дошкільного віку»

Дата: 10.05.2019 12:11
Кількість переглядів: 1274

Фото без опису06 квітня 2019 р. на базі ЗДО № 2  «Ромашка» був проведений семінар – практикум для вчителів – логопедів ЗДО та логопедів ЗЗСО Миколаївської міської ради  на тему: «Сучасний творчий підхід з використанням інноваційних освітньо -  корекційних технологій у роботі  вчителя - логопеда з дітьми дошкільного віку». Метою засідання було підвищення рівня педагогічної компетенції щодо використання інноваційних технологій в розвитку мовлення  дітей дошкільного віку.

 У рамках проведення семінару – практикуму вчитель-логопед Краснікова В.В. презентувала власні напрацювання щодо використання інноваційних освітньо -  корекційних технологій у роботі вчителя - логопеда з дітьми дошкільного віку; виготовлені власноруч наочності, дидактичні ігри, сучасні планшети, які творять диво з дитячою вимовою звуків.Фото без опису

 Учасники переглянули відеоролик «Логопедичні планшети як засіб розвитку мовлення дошкільників», презентацію «Сучасний творчий підхід з використанням інноваційних освітньо -  корекційних технологій в роботі      вчителя - логопеда з дітьми дошкільного віку», представлені вчителем – логопедом закладу дошкільної освіти.

 Для всіх присутніх відбувся перегляд підгрупового  логопедичного заняття з автоматизації звука [Р] «Рибалка», яке провела вчитель-логопед Краснікова В.В. з дітьми старшої групи . 

Всі учасники приймали участь у творчій майстерні з виготовлення  колективної інтерактивної папки – лепбука. Під час роботи панувала творча, дружня атмосфера.

Присутні відмітили професіоналізм вчителя -логопеда у підборі матеріалу та використаних методів та прийомів на занятті, а також зв'язок між логопедом та дітьми протягом всього заняття. Завідувач МК Головань М.М.  відзначила актуальність тематики та високий професійний рівень проведення семінару.

Захід приніс присутнім багато позитивних, щирих емоцій та відкрив новий погляд щодо роботи логопедичних фахівців.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора