Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Підсумки проведення Всеукраїнського місячника облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота» у Донецькій області

Дата: 30.05.2019 13:44
Кількість переглядів: 421

На розширеному засідання колегії управління з питань фізичної культури і спорту Донецької обласної державної адміністрації підведені підсумки  проведення Всеукраїнського місячника облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота» у Донецькій області.

З метою покращення умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою і масовим спортом різних соціальних та вікових груп населення, активізації процесів будівництва, ремонту та облаштування простіших спортивних споруд, майданчиків за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення, своєчасної та якісної підготовки фізкультурно-оздоровчих і спортивних споруд, ефективного їх використання, створення необхідних умов для розвитку матеріально-технічної бази в період квітня місяця  Миколаївська міська об’єднана територіальна громада взяла участь у Всеукраїнському місячнику «Спорт для всіх – спільна турбота».

За даними Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», загалом протягом місячника було відремонтовано 1219 споруд та майданчиків: 702 майданчики, які знаходяться на балансі учбових закладів, 352 спортивні споруди за місцем проживання (без об’єктів навчальних закладів) та 165 спортивних споруд у місцях масового відпочинку населення. На проведення робіт були використано і бюджетні, і позабюджетні кошти.

За результатами проведення Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» Миколаївська міська ОТГ зайняла ІІІ місце та  була нагороджена кубком та грамотою.

          Дякуємо усім, хто долучився до місячника з облаштування та упорядкування спортивних майданчиків на території громади!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора