Про проведення Конкурсу молодіжного жіночого підприємництва «Чому я обираю власний бізнес»

Дата: 05.06.2019 10:55

Основною метою  Конкурсу, який проводиться  з 2017 року, є пошук та нагородження молодих підприємниць , які мають конструктивне бачення власних можливостей та ринкового оточення, а також впевненість  у реалізації власних бізнес-ідей. Це молоді жінки у віці від 18 до 35 повних років, які проживають на території Донецької області та бажають розвивати свою бізнес – ідею. За два роки у конкурсі прийняло участь 37 жінок , які написали свої бізнес проекти, з них обрано 6 переможниць.

Конкурс проводиться у наступних номінаціях: «Виробництво», «Сфера послуг», «Сімейний бізнес».

У 2019 році Конкурс проходить втретє, за підтримки німецько-українського партнерського проекту торгово – промислових палат «KVP Ukraine». Прийом заявок розпочато 1 березня 2019 року.

Реєстрація та заповнення профілю учасниць за посиланням http://bit.ly/2I43PjU

Нагородження відбудеться на бізнес форумі «Business4Women» 19 вересня 2019 року  в Маріуполі.

Контактні особи: Іванова Наталя +38(050)4714440, business4Women.ua@gmail.com

Казілова Арина +38(050)4607779.

ПОЛОЖЕННЯ про ІІI Регіональний конкурс молодіжного жіночого підприємництва "Чому я обираю власний бізнес"