Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, фармацевти! Всі працівники системи охорони здоров’я нашої громади!

Дата: 12.06.2019 16:44

Фото без описуНа  передодні Вашого  професійного свята – Дня Медичного працівника  хочу висловити щиру подяку за  Вашу працю, врятовані життя, за повернуте пацієнтам здоров’я та надію,  людяність та співпереживання. Ваші щирі серця і теплі руки відновлюють радість життя, дарують віру у зцілення.

Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя!

У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень і вночі Ви були поруч, аби встигнути допомогти хворому!

У надважкий час Ви на цілодобовій сторожі людського життя. Кожен із Вас виконує надважливу функцію лікування та порятунку українців: чи то на прийомі в поліклініці, чи в операційній.

Зичу Вам великого людського щастя, доброго здоров'я, благополуччя і затишку в родинах, мирного неба, професійних успіхів і людської шани. Бажаю щоб здійснювалися всі  задуми,  а віра і оптимізм завжди залишались з Вами! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

З повагою,

Олена Цикунова