Чисто там, де не смітять!

Дата: 19.06.2019 15:30

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради звертає увагу на «культуру» поведінки деяких людей, які викидають недопалки, залишають пляшки, пластикові пакети, обгортки від їжі, одноразовий посуд, купи лушпиння в місцях загального користування та відпочинку, на площі Енергетиків та площі Свешнікова.

Уважне спостереження свідчить, що кількість накиданого сміття у м. Миколаївка практично не пов’язана з його відстанню від урн чи контейнерів. Люди кидають непотріб під ноги лише тому, що його треба пронести до урни.

Наголошуємо, що на території м. Миколаївка встановлена достатня кількість урн та контейнерів. Тому, шановні громадяни,  для того, щоб викинути обгортку від їжі чи банку з якогось напою, знайдіть урну для сміття, або просто заберіть із собою, щоб при першій нагоді непотріб потрапив до сміттєвого контейнера.

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради