Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

Дата: 01.07.2019 10:41
Кількість переглядів: 469

 З 1 квітня 2019року Уряд запровадив допомогу багатодітним сім’ям: 1700 гривень на третю і кожну наступну дитину


З метою покращення матеріального стану багатодітних сімей та створення належних умов для виховання дітей у багатодітних сім’ях Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям» від 13.03.2019 №250, якою затверджено Порядок виплати  допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях.

Допомога призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця, в якому  було подано заяву з усіма необхідними документами та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною до 6-річного віку включно.

Рішенням Уряду збережено право на отримання із 01.04.2019 допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях, особам, які звернуться за її призначенням протягом квітня-червня 2019 року.

Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Миколаївської міської ради запрошує представників багатодітних сімей, в яких виховуються діти віком до шести років, і які ще не оформили зазначену допомогу, терміново звернутись до відділу  з заявою для призначення  допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора