Про розповсюдження шкідливого організму

Дата: 03.07.2019 10:43

Державними фітосанітарними інспекторами Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області на сільськогосподарських угіддях Лебединської сільської ради було відмічене масове заселення полів стадними формами небезпечного шкідника – азіатська сарана (лат. Locusta migratoria).

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради просить керівників фермерських господарств вжити заходів щодо недопущення розповсюдження зазначеного шкідливого організму  та організувати проведення обстеження сільськогосподарських угідь на відповідній території .

При виявлені масового заселення шкідником провести  захисні заходи   дозволеними до використання в Україні інсектицидами, а також забезпечити дотримання регламентів їх застосування та вимог техніки безпеки.