ЩОДО ВИДАЧІ ГОТОВИХ ПАСПОРТІВ ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ

Дата: 16.07.2019 17:57

Фото без описуВ ДЕНЬ ПРОВЕДЕННЯ ПОЗАЧЕРГОВИХ ВИБОРІВ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ

Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області повідомляє наступне:

Головне управління Державної міграційної служби України в Донецькій області сприяє тому, щоб громадяни України змогли реалізувати своє виборче право на участь у голосуванні на виборах, маючи на руках паспорт громадянина України (ID-картку). Тому у день проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року організована робота працівників ЦНАП у м. Миколаївка, щодо видачі готових паспортів громадянина України суб’єктам звернення.

Видача паспортів здійснюватиметься з 08:00 до 16:00, без перерви

ЦНАП виконавчого комітету Миколаївської міської ради