До уваги підприємців Миколаївської міської ОТГ

Дата: 25.07.2019 09:06

Змінено умови надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів в межах реалізації Проекту підтримки малого та середнього бізнесу обласної державної адміністрації (Програма «Український донецький куркуль»), які затверджено розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 03.06.2019 №556/5-19 “Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів”, яке зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області від 19.06.2019 №189/2902.

Конкурсний відбір суб’єктів малого підприємництва на отримання фінансової підтримки на реалізацію проекту, який відповідає Порядку, буде оголошено департаментом економіки облдержадміністрації найближчим часом.

Із зміненим порядком можна ознайомитися за посиланням: