Заходи до святкування Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

Дата: 22.08.2019 15:14

23 серпня,

до Дня Державного Прапора України в Миколаївській об’єднаній територіальній громаді відбудеться автопробіг за маршрутом: Миколаївка-Никонорівка-Малинівка-Рай–Олександрівка-Миколаївка. Початок о 9:00 годині від площі Енергетиків (біля Палацу культури), який закінчиться святковою ходою.

Святкова хода почнеться об 11.30 та буде прямувати від площі Енергетиків (біля Палацу культури) до Бібліотеки-Центру екологічного виховання ім. Героя України О.Г. Лелеченка, яка закінчиться привітанням Миколаївського міського голови Олени Цикунової.

Ввечері запланований фестиваль Борщу — «Пан Борщ», який присвячений Дню Незалежності України. Святкування розпочнеться о 17.00 біля Центру екологічного виховання, де будуть розташовані локації, в яких учасники фестивалю будуть презентувати свої варіанти приготування борщу.

Розпочне захід гумористична вистава «Коли козаки плачуть», який підготував творчий колектив Палацу культури.

24 серпня

делегація Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади приєднається до обласних урочистих заходів з нагоди святкування Дня Незалежності України у м. Краматорськ.