Щодо встановлення тарифів на теплову енергію, ії виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води СО ПАТ «Донбасенерго» «Слов’янська ТЕС»

Дата: 23.08.2019 13:46

Згідно з «Порядком інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обгрунтуванням такої необхідності», що затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 №130, СО ПАТ «Донбасенерго» «Слов’янська ТЕС» доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води.

Зауваження та пропозиції приймаються в письмовій формі протягом 14 календарних днів на адресу СО ПАТ "Донбассенерго" "Слов'янська ТЕС": 84181, м.Миколаївка, Донецької області каб.5-13 ПЕВ, тел.(06262) 49355.