Перейменування Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Дата: 26.09.2019 11:58

Відповідно до постанови від  02.09.2019 № 829 Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства перейменували на Міністерство розвитку громад та територій України

В пріоритетних напрямах діяльності Міністерства розвитку громад та територій й надалі — децентралізація та регіональний розвиток, енергоефективність та ЖКГ, архітектура і будівництво. З нововведень, і це стосується всіх міністерств, впровадження блоку з діджиталізаціі. Це є одним з головних пріоритетів нового Уряду та Прем’єр-міністра України. Також це вкрай важливо з огляду на функціонал міністерства, який пов’язаний з веденням різних електронних реєстрів та впровадженням е-послуг.