Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Шановні бібліотекарі!

Дата: 30.09.2019 08:18
Кількість переглядів: 655

Фото без описуЗ великою приємністю хочу привітати Вас із професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!

 

Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства. З давніх часів бібліотеки були храмами книги, збирачами історичної і культурної спадщини, а їх працівники - лікарями людських душ. З книгою пов’язане все наше життя. З книгою ми вчимося, працюємо, відпочиваємо.

 

Незважаючи на те, що нинішній час – це вік передових технологій, Інтернету та електронних книг важливість значення бібліотек у суспільстві не зменшується. Жодна електронна книга не передасть живих вражень від тримання книги у руках, тому книги ніколи не втратять своєї значущості. Бібліотеки залишаються привабливими для тисяч читачів, які із задоволенням приходять сюди, щоб дізнатися щось нове, поспілкуватися, обмінятися інформацією.

 

Бібліотека – це древня і вічно юна оселя людського розуму. Це місце, в якому існує особливий порядок, виробляються правила, забезпечується вільний доступ до інформації та складається повага до книги, як цінності.

 

Діяльність бібліотек нашої громади – багатогранна, а праця бібліотекарів – клопітка, складна і надзвичайно потрібна. Скромні, віддані своїй професії працівники, спонукають кожного з нас полюбити книгу, а вона, в свою чергу, ще змалечку вчить всьому доброму і вічному.

 

У сучасній бібліотеці нові форми обміну інформацією гармонійно поєднуються з класичною бібліотечною практикою, вдумливою роботою з книгою, що забезпечує живий зв’язок часів та поколінь. Бібліотеки нашої громади є прикладом новаторських рішень. Вони – справжні культурні центри, у яких не лише зберігаються книги та періодичні видання, а й регулярно відбуваються різноманітні освітні та мистецькі заходи, тематичні та художні виставки, організовані невтомними працівниками бібліотек, справжніми патріотами своєї справи.

 

Прийміть щирі вітання та слова вдячності за вашу благородну місію, за внесок у розвиток інтелектуального потенціалу молоді. Від усієї душі бажаю Вам, шановні бібліотекарі, творчості і натхнення, плідних звершень, міцного здоров’я і достатку, щастя, добробуту, миру. Нехай Ваша відповідальна справа відкриває шлях до книги – джерела споконвічної мудрості та знань!

 

З повагою,

Олена Цикунова

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора