З  1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання.

Дата: 01.10.2019 08:56

Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470, щорічно з 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Миколаївської міської ради.

Перереєстрація здійснюється на підставі наданих громадянами наступних документів:

• Довідки про склад сім’ї та реєстрацію;
  • Ксерокопії свідоцтв про шлюб/розірвання шлюбу та народження дітей (за наявності змін з останньої перереєстрації);
  • Ксерокопії ідентифікаційних кодів усіх членів сім’ї (за наявності);
  • Ксерокопії паспортів усіх дорослих членів сім’ї;
  • Ксерокопії документів, що підтверджують право на пільги (при наявності оригіналу);
  • Ксерокопії свідоцтва на право власності, техпаспорту на житло по місцю реєстрації та проживання;
  • Копії договору найму житла у разі наявності такого житла;
  • Згоди на збір та обробку персональних даних.

Прийом документів проводиться щодня у загальноорганізаційному відділі виконавчого комітету Миколаївської міської ради.

Громадяни, які до  31.12.2019 р. не пройдуть перереєстрацію квартирного обліку, не вважатимуться такими, що потребують покращення житлових умов.