15 жовтня в 10-00 в Центрі надання адміністративних та соціальних послуг, відбулось засідання комітета доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

Дата: 15.10.2019 15:16

Фото без описуОсновними завданнями комітету доступності є:   забезпечення та здійснення громадського контролю щодо відповідності житла, будівель і споруд, у тому числі громадського, спортивного, культурного призначення, місць відпочинку, засобів зв’язку та інформації, дорожньо - тротуарної мережі вимогам чинних будівельних норм.

На засідання були розглянуті наступні питання:

• пониження бордюрного каменю по вулиці Миру ( пішохідні доріжки);
  • реконструкція тротуару по вул. Синецького (біля ринку);
  • доступність до банківських закладів та пошти;
  • допомога в розширенні міжкімнатного дверного отвіру особі з інвалідністю Ковальову Д.В. (пров. Шкільний б.4, кв.34).
  • допомога особі з інвалідністю в ремонті дерев’яних сходів в будинку по вул. О.Островського б.14;
  • допомога особі з інвалідністю в ремонті ганку та сходів в будинку по вул. Европейська б.35.

Згідно протоколу засідання, було прийняте рішення  щодо звернення до депутатів Миколаївської міської ради ( постійні депутатські комісії) щодо вирішення цих питань.