Виконавчий комітет Миколаївської міської ради оголошує конкурс

Дата: 18.10.2019 16:53

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу економіки та інвестицій (з питань АПК) виконавчого комітету Миколаївської міської ради.

Вимоги до посади:

Громадянство України, освіта повна вища відповідного професійного спрямування  за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, знання актів законодавства та нормативних документів органів державного управління, що регулюють діяльність сфери економіки, економічних стандартів, навичок проведення комплексного економічного аналізу, організації документообігу, служби в органах місцевого самоврядування, володіння навиками підготовки ділових документів; вільне володіння державною мовою, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Перелік документів:

заява про участь у конкурсі, особова картка (форма П-2 ДС) , медична довідка, копії документів про освіту, декларація про доходи за минулий рік, (е-декларування), копія документа, який посвідчує особу, ідентифікаційного коду, військового квитка ( за наявності), посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Документи приймаються виконавчим комітетом Миколаївської міської ради впродовж 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Миколаївка пл. Енергетиків, 2/14.