Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Важлива інформація для громадян зі статусом внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

Дата: 18.10.2019 17:00
Кількість переглядів: 732

Фото без описуВідповідно до ст. 2 Закону України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України» неповнолітні громадяни України виїжджають з України за наявності паспорта громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичного паспорта, службового паспорта, проїзного документа дитини, який видається дітям у віці до 18 років, або якщо вони вписані в закордонний паспорт одного з батьків, та у його супроводі.

Уряд прийняв рішення відтермінувати вступ у дію постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 2019 р. №815 «Про затвердження Порядку в’їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях і виїзду осіб, переміщення товарів з таких територій».

З 29 жовтня згідно цієї постанові, мали змінитись правила перетину контрольно пропускних пунктів в'їзду-виїзду (КПВВ) між тимчасово окупованими територіями та підконтрольними українській владі, зокрема, для дітей віком до 14 років. А саме, за новими правилами при перетині лінії розмежування діти повинні були б мати паспорт для виїзду за кордон.

Отримавши численні звернення громадян та проаналізувавши ситуацію, Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України прийняло рішення про необхідність відтермінувати вступ у дію цих правил.

Тож, за ініціативи Міністерства під час засідання Кабінету Міністрів України було прийнято рішення призупинити вступ у дію постанови на 30 днів, тобто до 28 листопада цього року.

          Для зручності громадян зі статусом ВПО у ЦНАП виконавчого комітету Миколаївської міської ради Слов'янського району Донецької області  ви маєте можливість оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон дитині.

Необхідні документи для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон:

  1. Свідоцтво про народження або документ, що підтверджує факт народження, виданий компетентними органами іноземної держави. Якщо батьки або один із батьків такої особи на момент її народження були іноземцями або особами без громадянства, також подається довідка про реєстрацію особи громадянином України (у разі оформлення паспорта вперше із застосуванням засобів Реєстру;
  2. Ідентифікаційний код;
  3. Паспорт громадянина у формі  ID-картки (обов'язково при оформленні з 14 років);
  4. У разі оформлення паспорта особі, що не досягла дванадцятирічного віку, або особі, яка не може пересуватись самостійно у зв’язку із тривалим розладом здоров’я, та яка потребує термінового лікування за кордоном, що підтверджується відповідною довідкою лікувального закладу, може бути подано одну фотокартку розміром 10 х 15 сантиметрів для внесення відцифрованого зображення особи шляхом сканування;
  5. Документи, що підтверджують сплату адміністративного збору;
  6. Паспорта громадянина України батьків.

 

У разі оформлення протягом 20 робочих днів сума адміністративного збору складає 682 грн, а у разі термінового (протягом 7 робочих днів) оформлення, сума адміністративного збору складає 1034 грн.

 

 

 

 

 


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора