Відділ інформує

Дата: 23.10.2019 11:12

Сьогодні, 22.10.2019 відбулася інструктивна нарада із заступниками директорів загальноосвітніх та дошкільних закладів.

На засідання були порушені питання щодо своєчасного виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах; вжиття заходів щодо соціально-правового захисту дітей, профілактики негативних проявів серед дітей та стосовно дітей. Підбито підсумки Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», профілактичних заходів «Діти вулиці», «Вокзал». Визначено порядок постановки на внутрішкільний облік дітей, схильних до правопорушень. Вирішили скласти порядок організації роботи в закладах освіти із сім’ями, які опинилися в СЖО, та взаємодії із відповідними структурами.