Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

Дата: 25.10.2019 11:37
Кількість переглядів: 451

Фото без описуВідділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє про проведення щорічного 13-го Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Врятувати від забуття», метою якого є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

Організатором Всеукраїнського конкуру виступає Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України в співпраці із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком учителя. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту історії України НАН України, Кабінету Міністрів України, Спілки письменників України.

Враховуючи значення Всеукраїнського конкурсу у виховному процесі молодого покоління та сучасний історичний контекст, запрошуємо до участі у цьому заході.

Інформуємо про умови конкурсу:

1. У конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, вчителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні, так і групові проекти.

2. Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах.

3. Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) слід надсилати на адресу vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня 2019 року. Протягом грудня 2019 – січня 2020 років журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців. Відзначення переможців відбуватимеся наприкінці січня 2020 року.

4.До участі у конкурсі приймаються мультимедійні проекти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі .avi.

5. Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин.

6. На початку відео роботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів.

7. Авторський текст виконується українською мовою.

8. До роботи слід долучити окремим файлом у форматі .doc анкету.

9. Подані на конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються.

10. При використанні у мультимедійних проектах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проекту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.

Питання і уточнення щодо умов конкурсу надсилати за адресою: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net .

За період існування конкурсу (12 років) до комісії було надіслано біля 7 тисяч робіт молодих знавців історії, 72 особи отримали нагороди, а роботи переможців оприлюднені на сайті Національної академії наук України. Конкурсну комісію очолює відомий кінорежисер, народний артист України Олександр Муратов.

Учасники конкурсу надсилають свої роботи у вигляді фільмів на 7-8 хвилин про історію свого роду, міста, села, храму, пам’яток культури, знакових людей свого краю.

Фінансування організації, проведення конкурсу та нагородження переможців забезпечує Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора