Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

Дата: 06.11.2019 16:57
Кількість переглядів: 541

Фото без описуЗвертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

        Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.2017 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі.

        Розраховані управлінням соціального захисту населення Слов’янської райдержадміністрації суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

        Пільговикам, які подали заяву до відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Миколаївської міської ради на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).

        У зв’язку з цим платіж за послугу нараховується у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.

        У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

        Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки не нарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. У такому разі рекомендуємо звернутися до відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Миколаївської міської ради за місцем проживання. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.

        Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Миколаївської міської ради знаходиться за адресом: вул. 50-річчя Слов’янської ТЕС, б. 29. Графік роботи: понеділок, середа, четвер з 8-00 до 17-00, вівторок з 8-00 до 20-00, п’ятниця з 8-00 до 15-45.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора