Відділ інформує

Дата: 11.11.2019 13:09

Відповідно до пункту 1 протокольного доручення за результатами наради щодо незаконних вирубок в полезахисних лісосмугах, яка відбулася 29.08.2019 в Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації, для проведення роз’яснювальної роботи стосовно укладання договорів оренди земельних ділянок під полезахисними лісосмугами, виконавчий комітет Миколаївської міської ради повідомляє, що нами направлені листи всім керівникам фермерських господарств, а також розміщено на сайті Миколаївської міської ради алгоритм, за яким земельні ділянки під полезахисними лісовими смугами, що обмежують масив земель сільськогосподарського призначення, можуть передаватися в оренду фізичним та юридичним особам.

Також з керівниками фермерських господарств заплановані безпосередні зустрічі з зазначеного питання.