Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради  Слов’янського району оголошує конкурс

Дата: 14.11.2019 11:32
Кількість переглядів: 474

Фото без описуВиконавчий комітет Миколаївської міської ради  Слов’янського району оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста фінансово-бюджетного відділу виконавчого комітету Миколаївської міської ради.

Вимоги до кандидатів на посаду: повна вища освіта відповідного професійного спрямування  за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи в бюджетній сфері не менше одного року, громадянство України,

знання законодавчих та нормативних документів органів державного управління, фінансових і контрольно-ревізійних органів з організації та ведення бухгалтерського обліку і складання звітності, основ економіки, організації документообігу на ділянках бухгалтерського обліку, служби в органах місцевого самоврядування, правил ділового етикету; знання державної мови, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30-ти календарних днів від дня опублікування оголошення.

Подати документи для участі в конкурсі та ознайомитись з порядком проведення конкурсу, а також отримати додаткову інформацію можна у виконавчому комітеті Миколаївської міської ради за адресою: м. Миколаївка, пл. Енергетиків, 2/14.

Перелік документів:

заява про участь у конкурсі, особова картка (форма П-2 ДС), медична довідка, копії документів про освіту, декларація про доходи за минулий рік, (е-декларування), копія документа, який посвідчує особу, ідентифікаційного коду, військового квитка (за наявності), посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора