Навчально – практичний тренінг «Пiдвищення якостi  дошкільної освіти в Україні»

Дата: 14.11.2019 17:00

6 – 8 листопада 2019 року вихователь -методист  ЗДО № 2 «Ромашка» Задирака Я.В. та вихователь -методист  ЗДО № 3 «Яблунька» Мартиненко Г.В.  приймали  участь у навчально – практичному тренінгу «Пiдвищення якостi  дошкільної освіти в Україні» закладiв дошкiльної освiти Донецької областi»  Всеукраiнський фонд «Крок за кроком»  за пiдтримки Представництва дитячого фонду Органiзацii Об'еднаних Нацiй (ЮНІСЕФ), який відбувся у місті Святогірську. Мета проекту - розвиток компетентностей педагогiчних працiвникiв щодо якостi дошкiльноi освiти  з використанням  пiдходiв зазначених в Європейськiй рамцi якостi дошкiльноi освiти.