Шановні мешканці громади!

Дата: 19.11.2019 16:59

Повідомляємо, що постачальник електроенергії ТОВ «Донецькі енергетичні послуги» тепер працює під новим іменем YASNO. Оновлюються та розпочинають новий етап підвищення якості обслуговування, щоб бути більш зручними та доступними для клієнтів

YASNO постачає електроенергію 3,5 мільйонам українських сімей та юридичним клієнтам на Донеччині, Дніпропетровщині та Києві. Також компанія допомагає зменшувати витрати на електроенергію, пропонуючи енергоефективні товари та послуги.

Юридична назва та адреса ТОВ «Донецькі енергетичні послуги» не змінюються. Клієнтам не потрібно переукладати договори та додатково звертатися до енергоофісів чи контакт-центру. Тарифи на електроенергію та реквізити для сплати рахунків залишаються без змін.

Відбулися такі оновлення для споживачів:

• платіжки за електроенергію жителі будуть отримувати від імені YASNO. Але сплачувати рахунки, як і раніше, потрібно за реквізитами «Донецькі енергетичні послуги»;
  • дізнатися інформацію про постачальника та зайти до Особистого кабінету можна через новий сайт yasno.com.ua;
  • центри обслуговування клієнтів після реконструкції стануть новими та сучасними енергоофісами YASNO, де більшість послуг можна отримати без очікування;
  • консультувати клієнтів з питань електропостачання продовжує контакт-центр за незмінним номером телефону: (095/067)  652-60-00,   (0629)  52-60-00. Оператори вітатимуть клієнтів від імені YASNO.