У світі розпочинається міжнародна інформаційна кампанія “16 днів проти насильства”.

Дата: 19.11.2019 17:03

Така кампанія проводиться щороку і триває з 25 листопада, Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, до 10 грудня – міжнародного Дня прав людини.

У ці дати Генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй щороку проводить кампанію з боротьби з насильством щодо жінок (UNiTE), яка закликає до глобальних дій, спрямованих на підвищення обізнаності, обговорення і розв’язання проблем насильства в усьому світі. Кампанія закликає уряди всіх країн, громадські, неурядові, жіночі організації, чоловіків, молодь, приватний сектор, ЗМІ та всю систему організацій ООН об’єднатися заради запобігання та ліквідації всіх форм насильства щодо жінок та дівчат в усьому світі.

Читати