Дата: 04.12.2019 14:38

Фото без описуКП «Сервіскомуненерго» оголошує конкурс на право оренди нежитлового вбудованого приміщення, загальною площею 44,0 м2, розташованого в цокольному  поверсі житлового будинку за адресою: Донецька обл., Слов’янський р-он, м. Миколаївка, вул. Січових стрільців,6. Конкурс буде проводитись шляхом проведення публічних торгів (аукціону) в електронній торговій системі Prozorro.Продажі. 13.12.2019р. Ідентифікатор аукціону: UA-PS-2019-12-02-000021-1.

ОГОЛОШЕННЯ  щодо проведення конкурсу на право оренди комунального майна