Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Дата: 06.12.2019 09:37
Кількість переглядів: 918

Фото без описуШановні колеги!  Вам випала почесна і відповідальна місія – представляти громаду, знати їх проблеми й докладати усіх зусиль для їх вирішення. Ваші ініціативи, вимоги і пропозиції знаходили підтримку і втілювались у життя. І надалі будьте принциповими у відстоюванні інтересів громади.

Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальної громади за благополуччя жителів за створення комфортних умов для проживання мешканців громади.

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого регіону і держави в цілому.

Бажаю Вам – депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування доброго здоров’я, щастя, нових професійних здобутків, оптимізму і мужності, творчої наснаги та родинного благополуччя, добра, творчої сили та нових звершень на ниві зміцнення державності. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у справі подальшого розвитку громади, відродженню нашого регіону, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!

 

З повагою,

Олена Цикунова


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора