5 грудня мешканка Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади Деревяга Марія Архипівна відсвяткувала свій 100-річний ювілей.

Дата: 09.12.2019 13:20

Марія Архипівна народилася в с. Хороше Петропавлівського району Дніпропетровської області. З 1939 року працювала в школі вчителькою початкових класів с. Африканівка Барвінківського району Харківської області. В 1942 році пішла на фронт. Після повернення з фронту, 1945 рік, повернулася працювати до школи. В 1975 році звільнилася з виходом на пенсію.

Начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Миколаївської міської ради Осипенко Наталія від імені міського голови Цикунової Олени Миколаївни привітала Деревягу Марію Архипівну сертифікатом на суму 5000 грн. та побажанням міцного здоров’я.