Шановні мешканці Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади!
Дата: 21.12.2019 12:54
Кількість переглядів: 1059
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341413/67da681326aef5ca3fb29ff4d81f22e1.jpg)
Шановні мешканці
Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади!
28.12.2019 року в залі засідань бібліотеки-центру екологічного виховання ім. Героя України О.Г. Лелеченка відбудеться публічний звіт міського голови Цикунової О.М. та депутатів Миколаївської міської ради 8 скликання
До участі запрошуються: керівники підприємств, установ, депутатський корпус та мешканці громади.Адреса проведення м. Миколаївка вул. Січових стрільців, 35.
Початок о 13:00 годині.
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради
« повернутися