Шановні енергетики та всі мешканці громади!

Дата: 21.12.2019 16:02

Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом – Днем енергетика!

Миколаївка — місто, що народилося завдяки заснуванню та успішному розвитку Слов’янської ТЕС, тож до Дня енергетика, який в Україні щорічно святкується 22 грудня, відчуває причетність, мабуть, кожен наш мешканець.

Важко переоцінити складність роботи енергетиків, невтомна праця яких створює одне з найнеобхідніших благ – тепло і світло, які забезпечують комфорт у будинках, школах, лікарнях, офісах. Вдень і вночі, за спеки та холоду енергетики виконують покладене на них завдання.

Завдяки енергетикам ми маємо не лише комфорт в своїх оселях, а й вагомий внесок у розвиток інфраструктури громади. Тож дякую всім працівникам енергетичних підприємств за їхню роботу — надзвичайно відповідальну, часом небезпечну, але дуже потрібну суспільству.

Від щирого серця бажаю всім працівникам енергетичної галузі нових професійних злетів і здобутків, стабільної, безаварійної роботи, фахового зростання, успіхів у всіх починаннях! Зичу вам великого людського щастя, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, добра, успіхів та благополуччя вам та вашим сім’ям! Нехай усвідомлення значущості вашої праці надає вам невичерпних сил та наснаги, надихає на нові трудові звершення, які стануть міцним фундаментом для майбутнього громади і країни.

Вітаю з професійним святом і бажаю якомога більше тепла і світла не лише в домах, а й в серцях та родинах!

З повагою,

Олена Цикунова