Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Про проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області

Дата: 23.12.2019 13:39
Кількість переглядів: 495

Згідно п. 5 рішення Миколаївської міської ради від 21.11.2019 року № 15-XХХVII-8 «Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області» для проведення конкурсу Засновник затверджує персональний склад конкурсної комісії з рівною кількістю представників кожної із сторін, визначених Законом України «Про загальну середню освіту».

З 23.12.2019 року по 02.01. 2020 року відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради приймає пропозиції від громадського об’єднання батьків, учнів, закладу загальної середньої освіти, громадського об’єднання керівників закладів загальної середньої освіти Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області, трудового колективу щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії.

В склад комісії можуть входити у рівній кількості представники від:

  • трудового колективу;

  • громадського об’єднання батьків учнів (вихованців) закладу загальної середньої освіти;

  • громадського об’єднання керівників закладів загальної середньої освіти Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області.

До складу конкурсної комісії входить – голова, заступник голови, секретар і члени комісії.

Організацію роботи конкурсної комісії здійснює секретар, який готує матеріали засідань, запрошує всіх членів конкурсної комісії для участі у її роботі письмово на електронну адресу або за телефоном (з фіксацією дати і часу повідомлення).

Засідання комісії проводить голова, за його відсутності заступник голови.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

  • є недієздатною або дієздатність якої обмежена;

  • має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

  • є близькою особою учасника конкурсу або особою, яка може мати конфлікт інтересів відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора