НАЗК зняло відеоінструкцію про особливості декларування у 2020 році

Дата: 13.01.2020 11:50

Фото без описуВ Національному агентстві з питань запобігання корупції з’явилась відеоінструкція, у якій вони звернули увагу на нові і важливі аспекти кампанії декларування у 2020 році. Про це повідомляє УНН із посиланням на сторінку НАЗК в Facebook.

"В цьому відео НАЗК звертає увагу на нові і важливі аспекти кампанії декларування 2020 року. До матеріалу увійшли також відповіді на популярні запитання, які ставилися представникам НАЗК під час осінньо-зимової серії тренінгів "Фінансовий контроль – проблемні аспекти", - йдеться у повідомленні.