До уваги представників вітчизняного бізнесу!

Дата: 23.01.2020 13:35

Міністерством освіти і науки України разом з Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України підготовлено анкету для проведення опитування представників вітчизняного бізнесу для визначення пріоритетних напрямків наукових досліджень і подальшого розвитку української науки та інновацій відповідно до потреб бізнесу.

Результати опитування сприятимуть ефективному розподіленню бюджетних коштів та фінансуванню, дасть можливість отримати широкий доступ до українських досліджень та розробок (далі – R&D), які можуть мати низку переваг перед закордонними аналогами, отримати інформацію про існуючі українські R&D, налагодити системну комунікацію в трикутнику: держава, бізнес, заклади вищої освіти і наукові установи.

Анкету розміщено за посиланням: https://forms.gle/MiMqonfXJaftgapT7. В опитуванні можуть брати участь представники мікро, малих, середніх та великих підприємств будь-якої форми власності.