Оголошення про проведення відкритого обговорення

Дата: 31.01.2020 15:41

Фото без описуЗ метою забезпечення сталого  проходження  опалювального періоду 2020-2021 р.  та виконання ліцензійних умов з  провадження діяльності з виробництва теплової енергії  в частині відповідності фактичних витрат рівню їх структури в тарифі СО ПАТ «Донбасенерго»  Слов’янська ТЕС  має намір переглянути тариф на виробництво теплової енергії.

Інформацію про намір перегляду тарифів  розміщено на сайті Миколаївської міської ради.

Відкрите обговорення відбудеться в приміщенні будівлі Центру екологічного виховання молоді 12.02.2020р. о 14:00.

Зауваження та пропозиції по суті питань, що пропонуються до слухання,  від фізичних, юридичних осіб та їхніх об‘єднань приймаються протягом 14 днів з моменту публікації на адресу:

СО Слов’янська ТЕС ПАТ «Донбасенерго»: 84181, м. Миколаївка, Донецької області каб.5-13 ПЕВ, тел. (06262) 49355, або електронною поштою: M.Marinenko@de.com.ua

або на адресу юридичної особи: 03150, Україна м.Київ, вул. Предславинська, буд. 34-А, +38 (044) 290-97-50, кімн. 419, або електронною поштою: OFEP@de.com.ua

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотнього зв’язку.

Матеріали до ознайомлення:

1. Інформація щодо необхідності перегляду тарифу на виробництво теплоенергії СО ПАТ "Донбасенерго" Слов'янська ТЕС.