В Центрі надання адміністративних та соціальних послуг на базі «Соціального офісу» відбувся семінар з питань підключення та функціонування Програмного комплексу, аналізу проблемних питань експлуатації.

Дата: 07.02.2020 09:38

З метою впровадження в дослідну експлуатацію програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» (наказ Мінсоцполітики від 24.07.2019 № 1160 в Центрі надання адміністративних та соціальних послуг на базі «Соціального офісу» відбувся семінар з питань підключення та функціонування Програмного комплексу, аналізу проблемних питань експлуатації.

В семінарі прийняли участь: Департамент соціального захисту населення Донецької обласної державної адміністрації, Лиманська міська об’єднана територіальна громада, Сіверська міська об’єднана територіальна громада, Соледарська міська об’єднана територіальна громада, Вугледарська міська об’єднана територіальна громада, Миколаївська міська об’єднана територіальна громада, Олександрівська селищна об’єднана територіальна громада, Черкаська селищна об’єднана територіальна громада, Андріївська сільська об’єднана територіальна громада, Іллінівська сільська об’єднана територіальна громада, Шахівська сільська об’єднана територіальна громада, Званівська сільська об’єднана територіальна громада та Управління соціального захисту населення Олександрівської райдержадміністрації, Управління соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації, Управління соціального захисту населення Добропільської райдержадміністрації, Управління соціального захисту населення Костянтинівської райдержадміністрації, Управління соціального захисту населення Слов’янської райдержадміністрації.