ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

Дата: 14.02.2020 11:34

Починаючи з 2018 року в рамках Меморандуму про співпрацю Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України тісно співпрацює з Громадаською організацією «Донбас СОС», яка надає консультаційні послуги інформаційного  та правового характеру щодо широкого кола питань стосовно реалізації та захисту прав, свобод та інтересів громадян, постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасової окупації окремих територій держави, в тому числі внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке проживає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей та Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Зокрема, телефонні консультації надаються з питань соціального та пенсійного забезпечення, перетину лінії розмежування, доступу до освітніх, медичних та житлових програм, а також програм працевлаштування тощо.

Контакти безкоштовної «гарячої лінії» ГО «Донбас СОС»

0-800-309-110