ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

Дата: 17.02.2020 08:11

Фото без описуУряд розширив перелік пільгових категорій дітей для забезпечення їх оздоровлення та відпочинку

На черговому засіданні Кабінету Міністрів України 5 лютого 2020 року за ініціативи Міністерства соціальної політики прийнято постанову, що передбачає розширення переліку категорій дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, для забезпечення їх оздоровлення та відпочинку.

Про це повідомила Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська.

За словами очільниці міністерства, до переліку пільгових категорій дітей включено:

- дітей журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків,

- дітей, одному з батьків яких встановлено інвалідність I або II групи,

- дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи,

- дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

„Питання оздоровлення дітей пільгових категорій знаходяться на особливому контролі керівництва Мінсоцполітики. Ми намагаємося робити все, щоб якомога більше дітей, які дійсно потребують державної підтримки, отримали оздоровчі послуги та можливість відпочити за рахунок коштів державного бюджету у дитячих центрах „Артек” та „Молода гвардія”, – зазначила Юлія Соколовська.

Міністр соціальної політики підкреслила, що соціальний захист дітей є одним із пріоритетів, окреслених у Програмі діяльності Уряду.